About Farho Architectural Studio

About

فرحو، داستان یک ارزش

طراحی، یک کلمه یا یک تعریف نیست. دریچه ایی است به دنیایی از دانش های گوناگون، داستانی است هربار غیرقابل تکرار برای یک موضوع. این داستان فقط باید لحظه ایی پا به عرصه بگذارد که همه معادلات را بدون کوچکترین تردیدی برای مخاطب آن فضا حل کند.

بنابراین ما بر این اصل واقف شده ایم که هر انسان سبک خودش را داراست و این موضوع مستلزم الهام گرفتن متون طراحی و تغییرات در بدنه هر داستان می باشد و هر طرح، سبک مربوط به شنونده خودش را داراست.

فضای طراحی شده علاوه بر رفع نیازهای شنونده می بایست داستان سکوی پرتابی باشد برای آینده. ما هر پروژه را فرصتی می دانیم برای صعود. پس از گذراندن و پشت سرگذاشتن بیش از ۲۰۰ پروژه در حوزه های گوناگون اعم از مجتمع مسکونی، ویلا، اداری، تجاری، طراحی داخلی و خارجی، روف گاردن و دیگر پروژه های پایان یافته، همچنان به بهتر شدن این داستان می اندیشیم. این مهم هست که شما چه فضایی را برای طراحی به ما میسپارید، به این دلیل که نیازهای هر فضا بر اساس نوع آن فضا، کارکرد آن و خواست شما، متغیر است.

فرشید حسینی در سال ۱۳۸۰ با تاسیس استودیو معماری فرحو بر آن شد تا تجربیات و نظم طراحیش را در قالب یک مجموعه رسمی برای کارفرمایان بر روی بوم بیاورد. رویکرد آثار طراحی و اجرا شده در استودیو فرحو، ایجاد حس و تجربه ای متفاوت در خلق آثار بوده و همچنان نیز بر اصول اولیه خود پایبند است.

روش های نوین بکار گرفته شده برای به سرانجام رساندن هر پروژه باعث می گردد کارفرما احساس رضایتی وصف ناپذیر از نحوه بررسی ها داشته باشد. بکارگیری شبیه سازی های کاملا واقع گرایانه از پروژه ها اعم از انیمیشن، رندرینگ، دیاگرام و بررسی های تکنیکال، تصور کارفرما را از طرح و قبل از اجرا، دگرگون می سازد. همچنین در بررسی های اولیه یک پروژه همواره سعی استودیو فرحو بر این بوده تا از تکنولوژی های برتر و آزمایش های مورد نیاز اولیه بهره گرفته شود. واحد تحقیق و توسعه با بررسی پارامترهای لازم در این زمینه همواره برای هرچه بهتر شدن این مسیر تلاش می کند. در مجموعه استودیو معماری فرحو بهره گیری از متریال و متدهای جدید همواره در اولویت قرار داشته و برای هر پروژه با توجه به خصوصیات آن پروژه ارتقا می یابد.

گروه طراحی استودیو فرحو همواره با استفاده از بهترین و ماندگارترین ایده ها و ارائه بهینه ترین راه حل ها، آماده همکاری با مخاطبانی است که به کیفیت فضای خود اهمیت می دهند.

ما همیشه معتقدیم فضای طراحی شده با پارامترهای فکرشده، به ارزش، کیفیت و تغییر سبک زندگی افراد منجر می شود و می تواند وسیله ای برای ارتقا شیوه زندگی افراد باشد.

” باور داریم ایده های ما شعری است بی بدیل، که نوای آن آرامشی برای شنوندگانمان است”

 

اسکرول به بالا